29 Mayıs 2010 Cumartesi

Mutluluk gelirken çatal-kaşık altın mı diye bakmıyor :)Efenim herhese merhabalar. son zamanlarda bloga yeni bir post yazamadım. yani yazmak istedim ama bu kayıt sayfamda bir sorun var. yazılarımı renklendirip şekilden şekile sokamıyordum.ama şimdi öğrendim.

neyse efenim ben iyiyim bugünlerde.yılın bir yoğunluğu var ama geçicek umudum var..finallerime 1-2 hafta kadar kaldı. hazırlıklar devam.ödev ve tez devam ediyor yazılmaya. en kısa zamanda şutlicam hepsini :)
bir yandan tasarım dünyamın da açlığını doyurmaya çalışıyorum.rengarenk şeyler hayal ediyor M@hperi..cıvıl cıvıl olsun herşey.. güne 3-5 icraat sığdırabilen biri olarak tasarım dünyam daima faaliyette :)
Dün de yoğun bir gündü benim için.Ama akşam harikaydı :)) yemeklerimizi aldık Efemuyla gittik Florya Atatürk Ormanına. hava kararmıştı ama bizim yanımızda fenerimiz bile vardı. :) mum ışığında romantik bir yemek yedik.hem etraf da sakindi.çok keyifli bir akşam geçirdik. dedik çatal kaşık altın olmak zorunda değil mutluluğun uğraması için.. ahşap masamızda,beyaz içi kırmızı mumlu fenerimizle,plastik bardaklarımızla biz gayet mutluyduk :)))fotoğraflar çektik,güldük,eğlendik..


bugün evdeyim.ders çalışmak gibi bir düşüncem olmadığı için bilgisayar başındayım. akşama florya sahile gideceğiz.dün akşamdan kararımızı verdik..
hadi herkes sokağa..sıkışmayın 4 duvar arasına..gezmek güzel memleket güzel.. :))


Efenim yeni bir kaç tasarım fotoğrafı ekleyerek postu sonlandırmak istiyorum.


sevgiler..

Hiç yorum yok: