21 Nisan 2010 Çarşamba

Tatildeyim.com :)

Efenim herkese merhabalar.. Malum ben bittim okul bitmedi.nerdeyse her postta konuyla alakalı sıkıntılarımı paylaşıyorum. Geçen hafta zorlu geçen bir bize haftası geçirdi. -geçen,geçen,geçen dedim ama etkisi bi türlü geçmedi :)) neyse atlattık öyle böyle.. bu hafta da tatildeyiz efenim.. Mutlu mutlu yaşıyorum tatilimi Allahıma şükür..
Bu toz gelecek mevzuna fazla taktım ondan temizlikle falan da işim yok. yani toz benim bahanem şu günlerde :)) ama napim toz gelcek yine kirlencek.. xD
Blogla arama giren mesafenin sebebi ise tamamen benim taç işine kanalize olmamla alakalı.. Yetiştirmem gereken siparişler vardı. Haliyle bölünemedim..Ama büyük kısmını bitirdim sayılır.. Bugünlerde yeni bir heyecan var içimde. 9 MAYIS ANNELER GÜNÜNDE harika bir organizasyona katılacağım. Sevgili Renkli Tasarımlar'ın paylaşımı sayesinde öğrendim bu organizasyonu.Büyük Çekmece Toskana Vadisinde yapılacak Bahar Panayırına katılmanızı önererim.. Efemuyla karar verdik biz de katılacağız :) Bunun dışında 23 Nisan Taçları yaptım yakın zamanda. Satıştalar şu an. Facebook sayfamdan bakılabilir. Facebookta ''MAHPERİ ACCESSARY'' olarak arama yapılırsa ben ordayım :)
Tabi pasajım artık biliniyor diye bu postta yazmayayalım diye düşünüyordum ama bilmeyenler de öğrensinler :) hemen LİNK vereyim.. :)
Efenim kağıttan hoş bir çiçek yapımı uydurdum. Yakın zamanda pilli.com'da paylaşacağım.Aklınızda bulunsun.. Resimleyemediğim için anlatımını da yapmıyorum şimdi. 10 Marifetten yakın zamanda bakabilirsiniz. (ehhlikeyif) ;)

Herkese kocaman sevgiler..

1 yorum:

M@hPéRÎ dedi ki...

BİZE HAFTASI OLMAZ TABİ. VİZE HAFTASI OLACAK O KISIM :)))
DİKKATLİ OKUYUCULAR FARKEMİŞLERDİR..KUSURA BAKMAYINIZ EFENİM..
SEVGİLER..