1 Ocak 2011 Cumartesi

Yeni Yılda Yeni Post!! :)

Öncelikle 2011 hepimiz için önce sağlık sonra mutluluk ve mümkünse fazlaca başarı getirsin!! Sağlık konusunda çok ciddi beklentilerim var 2011'den. malesef griple girdim yeni yıla. artık iyileşmek istiyorum..duy sesimi 2011!!!! eminim çoğu kimse eğlenerek sevdikleriyle birlikte girdi yeni yıla. ben de onlardanım. annecim,babacım ve Efemuyla girdik yeni yıla. bizim için gayet güzeldi her şey.. :)
blogumu takibe alanların sayısında da ciddi bir artış oldu. çok memnun oluyorum bu gelişmeye. hepinize çok teşekkür ederim. Blogdaşlık ilişkilerinde çok başarılı olamadığımı biliyorum. gerçekten zaman ayıramıyorum blogcuğuma. umarım beni affedersiniz..

Son zamanlarda yeni tasarımlar yapmasam da yazdan kalma, paylaşmaya fırsatı bulamadığım cici bir kolyem var. onu paylaşmak istiyorum bu postta. takı tasarım bilgilerimle, kumaş çiçek bilgilerimin kombinasyonu ile hazırladığım bir kolye bu. Kullandığımda aldığım tepkiler de çok güzel.. Fırsat bulabilsem satış amaçlı çok değişik şeyler tasarlayacağım. Ama dediğim gibi bu sene serde yoğunluk var.. inşallah yaza doğru yeni tasarımlarımla karşınızda olacağım.

Bahsettiğim kolyenin fotoğrafı:


Daha önceki tasarımlarımı bilenler bu gülleri hatırlayabilirler. Mini bardak ve mumluk süslemiştim bu güllerden. onlardan artan gülleri bu kolyede değerlendirdim. 3-4 tane daha farklı bir tasarımı neşelendirmeyi bekleyen mini güllerim var. inşallah onlara da bir gün fırsat tanıyacağım :)

Hiç yorum yok: