22 Şubat 2011 Salı

19F ile yolculuk ancak bu kadar keyifli olabilirdi! :))

Muhteşem şeyler oluyor! :))
Kaç zamandır rüyamda gördüğüm çok sevdiğim bir hocam var. Kendisi benim resmen idolümdür. Çok çok severim. Sevildiğimi de bilirim :p
yorucu bir günün ardından kadıköyden otobüse bindim. başımı bir çevirdim. Amaninnn hocammm!! yaklaşık 1,5 yıldır görmüyordum. ama bu süre içinde defalarca rüyamda gördüm. tabiki aradım. ama yurtdışındaydı.görüşememiştim. o kadar güzeldi ki otobüs yolculuğumuz. ilk kez trafiğin yoğunluğundan şikayet etmedim akşam dönüşte. çünkü sohbet çok güzeldi :) ağzım kulaklarımdaydı tüm akşam. hatta uykuya dalarken bile böyle bi mutluydum!
Arkadaşlarım erkek olsaydım kadına aşık olduğum damgası yiyebileceğimi söylerlerdi :) Efemuya anlattım akşam. kendisi de sevgili hocamı gıyabında çok iyi tanıdığı için o da mutlu oldu :)
ıhım ıhım!
Şimdi seramik çiçek mevzuna gelelim! :)

Seramik çiçek yapmayı çok sevdim ben yaa. yapımı kumaş çiçeğe göre daha uğraştırıcı ama olsun ortaya çok güzel şeyler çıkabiliyor. daha gerçekçi oluyor. hele yaprak çalışmayı çok seviyorum. gerçi ben daha acemi sayılırım seramik çiçek konusunda ama yaptıklarımı paylaşmak beni mutlu ediyor.
2 ay kadar önce başladığım bir tasarım bugünkü paylaşacağım. yanlış anlaşılmasın aslında o kadar sürmezdi.bendeki yoğunluktan dolayı tamamlanamadı. ama artık son şeklini verdim.
Seramikten minik bir civciv bile yaptım. fötr şapkası ve kaşkolu bile var. kışa hazır yani! :))
bu cici arabaya evimizin girişinde yer verdim. misafirlerimize hoşgeldiniz! desin diye :)
işte arabamız :)


Hiç yorum yok: